Ми працюємо! 10% від замовлень передаємо до фонду по відновленню міст України

Про компанію

BlankNote - український виробник виробів з натуральної шкіри ручної роботи. Назву компанія отримала від прізвища свого засновника - Євгенія Бланка і слова note, що означає позначати / відзначати / підкреслювати. Гра слів в назві бренду стали співзвучними з першим створеним продуктом - індивідуальним блокнотом.

 

 

З моменту заснування в 2011 році наша майстерня значно розширила асортимент продукції, що випускається від блокнотів, визитниц і кард-кейсів до сумок, рюкзаків, тревел-кейсів, подарункових наборів та інших аксесуарів. Модельний ряд нараховує більше 100 видів продукції і дозволяє задовольнити більшість запитів і потреб клієнтів.

 


Наша майстерня представлена ​​інтернет-магазином, шоу-румом та магазинами, де є можливість ознайомитися і купити виготовлені нами вироби зі шкіри.


Ми співпрацюємо з бізнес клієнтами за напрямками:

  •     з шоу-румами і магазинами - з оптових продажів;
  •     з бізнес клієнтами - по корпоративним замовленням на розробку, виготовлення і брендування ділових аксесуарів;
  •     інтернет-магазинами і майданчиками продажів - по реалізації по системі дропшіппінг.
  •     Private label – виготовляємо вироби для інших брендів


Слоган BlankNote - note your individuality (дослівний переклад - "підкресли свою індивідуальність") - втілюється в життя власною творчою студією, фахівці якої допомагають створювати аксесуари з унікальним і неповторним дизайном.


НАШЕ ВИРОБНИЦТВО

 

 

 


 

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КОМПАНІЇ

 

Краса і зручність в простих речах - це те чого не вистачало творцеві бренду. Коли все тільки починалося Євгеній Бланк працював топ-менеджером у банківській сфері. Як можна зробити звичайний блокнот зручним, приємним на дотик, функціональним, душевним - чому це так важко знайти?

 

Ідея стильних, зручних і функціональних речей стала основним драйвером для розвитку компанії - саме створення альтернативи механістичності, штампованності і безликості було головним мотивом руху вперёд.Опит організації творчих людей почався всередині будинку разом з дружиною Тетяною - першим однодумцем, помічником і співробітником. Були запущені лінійки блокнотів і зошитів і дуже скоро «рук стало не вистачати» - з'явилися зовнішні співробітники, помічниці як у виробництві так і в дизайні.

 

Першими клієнтами були друзі і близькі знайомі, але з появою веб-сайту коло покупців розширилось, а разом з індивідуальними замовленнями стали приходити і нові ідеї продуктів - так виникла ідея виробів зі шкіри. На прикладі тревел-кейсів команда зробила відкриття того, наскільки цікавий цей матеріал. Крок за кроком асортимент розширювався до визітниць, кард-кейсів, гаманців і вже з простих аксесуарів компанія BlankNote зробила обережний крок в світ складних виробів - сумок і рюкзаків.

 

 

Однією з головних цінностей збережених з народження компанії залишається якість у всьому, що забезпечується багаторівневим контролем на етапі виробництва і підтверджується 3-х річною гарантією.


 ПРО НАС ПИШУТЬ

 

 

Made in Ukraine: 8 брендів сумок для вашої осені

 

Тіффані від BlankNote: стильні шкіряні аксесуари

 

 

Жіночі сумки 2019: тренди, тенденції, фото, поради, з чим носитиь

 

Шкіряні сумки від BlankNote - якість і стиль українського бренду

 

Успіх бренду BlankNote тримається на трьох китах: якісні матеріали, ручна робота і лаконічний дизайн

 

Потрібно брати: Сумки Blank

 

 

Аксесуари Blanknote: стильні подарунки на будь-який смак

 

9 красивих і корисних новорічних подарунків на любий смак

 

 

 

Напишіть нам: info@blanknote.ua

 

А так же приїжджайте в гості: шоу-рум - Пушкінська 8а (Пн-Пт, з 9:00 до 20:00, Сб-Нд з 12 до 20), або в наші магазини.

 

Офіс: м.Київ, Пушкінська 8а, офіс 14 (Пн-Пт, з 9:00 до 18:00)